День аритмології на Житомирщині

Програма заходу

Запрошуємо Вас взяти участь у освітній науково-практичній конференції «День аритмології на Житомирщині» для лікарів за спеціальностями «загальна практика – сімейна медицина», «кардіологія», «внутрішні хвороби», «неврологія», яка буде прове- дена у форматі майстер-класу і включатиме лекції провідних спеціалістів з питань клінічної аритмології, обговорення питань діагностики, лікування та попередження ускладнень фібриляції та тріпотіння передсердь з урахуванням Національної настано- ви, останніх рекомендацій Європейського товариства кардіологів (2016-2018) та рішень Ради експертів Асоціації кардіологів України та Асоціації аритмологів України (2018).
Програма цього року спрямована насамперед на освіту лікарів загальної практики – сімейних лікарів. Вона стосується імплементації новітніх досягнень і мож- ливостей в лікуванні серцево-судинних та споріднених з ними захворювань, у тому числі аритмій серця. Конференція проводиться за ініціативою ГО «Всеукраїнська асоціація аритмологів України» та Робочої групи з порушень ритму серця ГО «Всеукраїнська асоціація кардіологів України», ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України, Управління охорони здоров'я Житомирської обласної державної адміністрації, Управління охорони здоров'я Житомирської міської ради.
Після завершення майстер-класу всі зареєстровані учасники отримають сертифі- кати затвердженого зразка.

Доповідачі

1.Антитромботична та антиаритмічна терапія фібриляції передсердь
професор Сичов Олег Сергійович (Київ) – 50 хв.


2.Неантиаритмічні препарати з антиаритмічною активністю
професор Сичов Олег Сергійович (Київ) – 20 хв.


3.Аритмологічний пацієнт із супутньою патологією
професор Ханюков Олексій Олександрович (Дніпро) – 20 хв.


4.Як і коли зробити правильний хід, щоб виграти партію?
д-р мед. наук Іркін Олег Ігорович,канд. мед. наук Романова Олена Миколаївна (Київ) – 50 хв.


5.Відбір хворих на інвазивне лікування аритмій серця
зав. лаб. Лизогуб Сергій Володимирович (Київ) – 30 хв.

Місце і час проведення

Майстер-клас відбудеться 1 лютого 2019 року о 10.00 Реєстрація учасників з 9.30 у фойє. м. Житомир, Замковий Майдан, 5/8, Готель «Рейкарц», конференц зала «Житомир» (2-й поверх)

Поділитися в facebook